TRANSKONTYNENTALNY MAGAZYN FILMOWY

Przemytnik – Clint Eastwood (BONUS #7)

15 MARZEC 2019

Dziś wyjątkowo nadrabiamy nasz lekki poślizg z premierami, tak by kolejne odcinki zawierały je z wyprzedzeniem. Natomiast główne „mięsko” odcinka bonusowego, to drugi film w reżyserii słynnego reżysera, który ukazał się w kinach w zeszłym roku!

Clint Eastwood, pomimo swoich osiemdziesięciu ośmiu lat, zdaje się nie zwalniać tempa, bo poprzedni rok był ósmym w jego karierze, kiedy to wyreżyserował dwa filmy, które miały swoją premierę w tym samym roku kalendarzowym, choć nie był to dla niego niestety do końca udany czas.

Jak być może pamiętacie, jego pierwszy ubiegłoroczny film 15:17 do Paryża (w którym to Eastwood postanowił wymienić dwójkę głównych bohaterów na postaci autentyczne, na podstawie heroicznego wyczynu których – udaremnieniu słynnego ataku terrorystycznego we Francji – opierała się akcja produkcji) spotkał się z dramatycznie słabym przyjęciem zarówno widowni jak i krytyki filmowej na całym świecie.

Na szczęście drugie podejście reżyserskie ikony światowego kina jest już o wiele bardziej udane i aż się nie chce wierzyć, że w tak podeszłym wieku Eastwood miał wystarczająco dużo energii, by nie dość, że sprawować osobistą pieczę nad obiema produkcjami, to jeszcze by wcielić się w główną postać dzisiejszej!

Jeśli chodzi o aktorskie podrygi Clinta, to (oprócz ostatnich kilku epizodów) jest to jego powrót do aktorstwa pierwszoplanowego i kto wie, czy nie jedna z ostatnich kart, jakie mu przyjdzie zapisać w swojej niesamowicie bogatej karierze aktorskiej. Dzisiejszy film z pewnością nie przedzie do annałów światowego kina, aczkolwiek jego rola – ze względu na powyższe – być może tak.

Więcej o wrażeniach z filmu, jego plusach i minusach w samym odcinku, w którym oprócz tego Darek dla Was streszczenie kilku interesujących premier kinowych oraz dwie pełniejsze zapowiedzi!

Miłego słuchania!


Zapraszamy do słuchania, polecania oraz zostawienia nam komentarza na apkach, iTunesach i innych facebookach!!


Przemynik – Clint Eastwood (BONUS #7)

filmweb imdb

Pobierz odcinek


Możecie słuchać nas też na YouTube, Soundcloud, iTunes oraz w Google Music. Aplikacje podcastowe, na telefon z systemem operacyjnym Android, na których można odsłuchać wszystkie nasze odcinki to m.in.: Pocket CastsPlayer FMStitcherPodcast AddictPodcast GoCastBox, oraz wiele, wiele innych.


ROZPISKA CZASOWA

PREMIERY 15 MARCA – skrótowo

02:31 High Life, Monument, Kurier

PREMIERY 15 MARCA – pełne omówienie

07:03 Przepraszam, że przeszkadzam

12:41 Wszyscy wiedząP

RECENZJA

18:37 Przemytnik


TRAILERY | LINKI

High Life

filmweb imdb

Monument


filmweb    imdb


Kurier

filmweb    imdb


Przepraszam, że przeszkadzam

filmweb    imdb


Wszyscy wiedzą

filmweb    imdb


Dziękujemy za uwagę!
Załoga TMF-u!


Intro: Ryan Anderson – Stairwell (zmodyfikowane na potrzeby własne)
Podkład: Blue Dot Sessions – Low Light Switch (zmodyfikowany na potrzeby własne) 
Licencja.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to:
close-alt close collapse comment ellipsis expand gallery heart lock menu next pinned previous reply search share star