O nas

Drodzy Słuchacze,

Tu Zaloga TMF-u, czyli Patryk i Darek. Zanim powzięliśmy decyzję o założeniu i prowadzeniu podcastu o filmie, znaliśmy się od prawie czternastu lat. Poznaliśmy się jeszcze w 2003 roku w Gdańsku, gdzie obaj graliśmy w rozmaitych spektaklach na deskach Stowarzyszenia Teatralno-Edukacyjnego „Wybrzeżak”.

Niedługo po tym, razem z dwoma innymi kolegami założyliśmy Kabaret Ścięgno, z którym przez trzy lata zjeździliśmy całą Polskę, występując na przeróżnych festiwalach, czy imprezach kabaretowych. W naszym dorobku możemy pochwalić się trzema autorskimi programami, z którymi udało nam się odnieść kilka sukcesów, żeby wspomnieć choć zwycięstwo na FAMie w Gdyni, Mulatce w Ełku, czy dotarciu do finałowych zmagań na festiwalu PAKA w Krakowie w 2004 roku.

Po kilku latach kabaretowania, postanowiliśmy podjąć nowe wyzwania w życiu, które sprawiły, że jeden z nas – Patyk – podrózuje dziś po całym świecie, pracując jako inżynier, natomiast drugi – Darek – ukończył szkołę aktorskę w Stanach Zjednoczonych, a dziś mieszka i pracuje jako aktor w Nowym Jorku.

Dzięki internetowi oraz mobilnym urządzeniom, dystans jaki nas dzieli, a co za tym idzie – strefy czasowe, nie stanowi jednak dla nas aż takiej przeszkody, by nie móc ponownie połączyć swoich kreatywnych sił i stworzyć projekt, który nie tylko opiera się na naszych zainteresowaniach (kino, teatr), ale stanowi dla nas także wielką szkołę życia, ponieważ sami uczymy się wszystkiego od podstaw.

Obaj mamy nadzieję, że nasz podcast będzie się dalej rozwijał, a słuchaczy będzie przybywało, w czym mamy nadzieję, zechcecie nam pomóc.

Dzięki za to, że jesteście z nami

Do usłyszenia!

Patryk i Darek


Udostępnij

Zapraszamy Was do polubienia naszej strony Facebook'owej, oraz do udostępnienia jej swoim znajomym. Powodzenie naszego przedsięwzięcia zależy również od Was, a że poczta pantoflowa to najlepszy rodzaj reklamy, mamy nadzieję, że pomożecie nam w rozpowszechnieniu naszej audycji, jak i spopularyzowaniu samej idei podcastu.

Facebook